• Lata doświadczeń w biznesie
  • kontakt@swiatplanszy.pl

Infinity: raport bitewny ze starcia pomiędzy Nomadzi z Corregidoru a PanOceania

Infinity: raport bitewny ze starcia pomiędzy Nomadzi z Corregidoru a PanOceania

Wytyczne bitwy
Scenariusz bitewny opisujący potyczkę Nomadów z siłami PanOceani, w rozgrywce biorą udział dwie dwustupunktowe drużyny. Nomadowie dowiedzieli się, że ich składowisko sprzętu zostało przejęte przez siły PanOceani a górnicy znajdujący się na jego terenie zatrzymani, jednak to tylko oficjalna wersja. Prawda jest taka, że był to punkt przerzutowy szmuglerów przewożących broń dla FARA. Czasu na przeprowadzenie akcji jest niewiele, gdyż w niecałą godzinę na miejsce może dotrzeć potężne wsparcie Niebieskich. Cel to zniszczyć lub odzyskać nielegalny sprzęt, misją dowodzi Yemin.


Skład mieści się na terenie ruin Nowej Adelajdy, żołnierze Nomadów powoli i dyskretnie przemieszczają się pośród ruin miasta starając się nie natrafić na wzrok nieprzyjaciela. Dzięki urządzeniom szpiegowskim są w stanie wykryć zbliżający się sześcioosobowy oddział wroga w niewielkiej odległości. Nomadzi czekali w ukryciu, jednak Niebiescy nie dali się zaskoczyć i jako pierwsi otworzyli ogień. Pierwsi ranni są po stronie Nomadów, to Mefisto, który dostał w wymianie ognia z nyssą oraz Tivold postrzelony przez sikha. Dzięki działaniom Smilli pozostali członkowie drużyny zdołali ich jednak odciągnąć a Cara udzieliła im pomocy medycznej. Wymiana ognia trwa, nomadom udaje się trafić Bagh Mari, jednak po chwili padają strzały z trzeciej strony. Tym razem Mefisto nie ma już szczęścia, zostaje zabity przez Croc Mena. Croc man zdradził swoją pozycję za co zapłacił najwyższą cenę gdy po chwili wylądował za nim Hellcat, który zabija przeciwnika.

Następnym celem Venturi jest nyssa jednak po krótkiej wymianie ognia to żołnierz nomadów pada. W centrum pola bitwy swój ruch wykonuje Moran próbując zrobić użytek z ruchomej miny, ta jednak zostaje zniszczona przez jednego z fizylierów. Jeden z żołnierzy PanOceani próbuje ostrzelać nomadów z granatnika jednak jego niecelne strzały sprowadzają tylko chaos na pole bitwy. Zamieszanie to wykorzystują Alguacili przeprowadzają natarcie a następnie okopują się w zniszczonym budynku. Niebiescy nie radzą sobie z naporem przeciwnika, jeden po drugim zostają zastrzeleni. Po tym jak ginie rycerz, ostatni żołnierz niebieskich poddaje się. W tej potyczce zwycięzcami są Nomadzi.

Udostępnij:

Zobacz