Cyberpunk 2077 Review

Cyberpunk 2077 Review
February 23, 2021 By Ludmia Kucharska Uncategorized

Cyberpunk 2077 to dzieło o imponujących ambicjach, które wyróżnia się kolosalnym rozmiarem i twórczą wizją. Świat Miasta Nocy to metropolia futurystycznej sztuki, która przyciąga wzrok oszałamiającą, oświetloną neonami architekturą i ulicami wypełnionymi mieszkańcami z ciała i metalu. Night City to otwarty świat, który natychmiast rzuca na ciebie zaklęcie i sprawia, że ​​jesteś zajęty swoją mroczną narracją, rozsądnym wyborem graczy i ogromną ilością zawartości pobocznej.

społeczeństwo z obsesją na punkcie technologii

Twoim obiektywem w tej obsesyjnej technologii społeczności jest bohater o imieniu V, cyberpunk, który całkowicie projektujesz, w tym jego głos, fabułę (która subtelnie zmienia narrację), a nawet jej genitalia. Spędziłem bardzo dużo czasu na tworzeniu swojego wyglądu, chociaż rzadko widywałem go podczas meczu, głównie z powodu perspektywy pierwszej osoby. Fajnie się nim steruje, dzięki ogromnej ilości technologii elektronicznej, ale raczej nie będzie to dobry początek, ponieważ szerzy wulgaryzmy i niebezpieczeństwo i ogólnie pokazuje charakter „ziemskiej szumowiny”.

Ponieważ V ma chaos rozmów, ma do opowiedzenia interesującą historię. Trafia w miejsca, których się nie spodziewałem i w końcu staje się dziki. Narracja dochodzi do punktu, w którym V spotyka Johnny’ego Silverhanda, byłego terrorystę, który teraz jest cyfrowym konstruktorem, który żyje w głowie V. Pomysły Silverhanda i mroczne ambicje są pokręcone i niebezpieczne, co prowadzi do wspaniałych opcji konwersacyjnych i decyzji, które pozwalają graczom kształtować historia i fabuła. Największą atrakcją Silverhanda jest sposób, w jaki zrobił to aktor Keanu Reeves, który wygląda i wygląda tak dobrze w tej roli, jak w każdym filmie na ekranie. Pod wrażeniem niektórych innych postaci (z ich długimi, fajnymi łukami), Reeves nie kradnie serialu – ale Silverhand jest konsekwentny przez większość gry, co pomaga powstrzymać V przed arogancją.

Silverhand wywoła uśmiech na twojej twarzy

Silverhand wywoła uśmiech na twojej twarzy, ale Cyberpunk 2077 nie ma zbyt zabawnych kości w swoim ciele i często jest ciężki w dostarczaniu ciemniejszej zawartości. Miasto Nocy może żyje, ale źli ludzie często robią straszne rzeczy. Niektóre treści sprawiały, że czułem się nieswojo, w tym momenty, w których mówił o swoich molestowaniach i napaści seksualnej. Nawet zwykły widz dawał mi czasem chwilę wytchnienia, jak odurzona kobieta trzymana przez mężczyznę, obiekt, który można zobaczyć w całym mieście. Deweloperzy powinni mieć swobodę eksploracji dowolnego tematu, ale w Cyberpunk 2077 czasami wydaje się to nieostrożne – bardziej jak postrzępione ubrania niż celowy komentarz.

Podobnie jak niezdolność V do jasnego myślenia, gdy Silverhand przeszkadza umysłowi, historia Cyberpunk 2077 ma często różne podteksty i jest wszechobecna od misji do misji. W fryzurze bocznej V może wyglądać na milutkiego i dojrzałego. Następnego dnia V nagle znów wygląda jak przestraszona nastolatka (dźwięk, który tak często słyszysz). To strzał w dziesiątkę, ale większość misji oferuje wspaniałe chwile, zwłaszcza gdy wprowadza się nowych NPC. Prawie każda postać misjonarska lub godna uwagi ożywa dzięki dźwiękowi, animacji i szalonym detalom na ich ciałach. To samo dotyczy wielu miejsc, w których mieszkają. Wyjątkowy poziom szczegółowości świata sprawia, że ​​każdy region jest niezapomnianym widokiem. Nie mogę wystarczająco podkreślić wagi tego. Odkrywanie Nocnego Miasta to wielki haczyk, który CD Projekt Red wyrzuca z parku.

Niektóre z niezapomnianych postaci i fabuł są ukryte z boku i możesz ich nigdy nie zobaczyć, chyba że odejdziesz od ścieżki krytycznej (którą można ukończyć w około 15 do 20 godzin). Nie wiem, ile dziesiątek (lub setek) godzin pobocznych treści, ale zapis misji rośnie w miarę gry. Podczas gdy sekwencje fabularne często kończą się otwarciami, które wymagają precyzji i idei, że musisz podążać tą ścieżką, najlepszym sposobem na poznanie Cyberpunk 2077 jest sprawdzenie, co miasto ma do zaoferowania. Wejdź na zatłoczony rynek, odkryj tajemniczy znak zapytania na swojej mapie i wykonuj poboczne zadania oferowane przez mieszkańców – po prostu daj się odkryć chwila po chwili.