Far Cry 6 Villain Change For The Series

Far Cry 6 Villain Change For The Series
February 23, 2021 By John Gry online

Nie byłby to sezon E3 bez przecieków Ubisoftu i wygląda na to, że to prawda, nawet gdyby nie było E3. Zaczęło się od intensywnych przecieków w Assassin’s Creed: Valhalla, a potem przeszło do czegoś o wiele bardziej kuszącego: Giancarlo Esposito z Breaking Bad, The Mandalorian i Do the Right Thing pojawią się na czołówkach gry i zostaną w pełni ujawnione 12 lipca w Ubisoft Forward.

Giancarlo Esposito

Wszyscy byliśmy pewni, że Esposito był nowym złoczyńcą po tym, jak aktor powiedział, że skończył pracę nad nową, dużą grą wideo i wydawał się być bardzo doskonałym złoczyńcą z Far Cry. Potem pojawia się wyciek z PlayStation Store, który to potwierdza: Ubisoft zdecydował, ponieważ zrobił więcej, niż mogę naprawdę zliczyć, tweetować go przed rewelacjami: Co ciekawe, gry takie jak seria Call of Duty od dawna są używane do sprzedaży ich gry. Far Cry nie, mimo że był do tego głównym kandydatem. Od czasu Far Cry 3 seria skupiała się głównie na umieszczeniu jednego charyzmatycznego złoczyńcy w centrum marketingowym i narracji gry, ale Ubisoft nie użył jeszcze dobrze znanej nazwy do sprzedaży tej postaci.

więcej w niedzielę

Giancarlo Esposito uważa, że ​​jest idealnym prześladowcą wydziału. Nie jest wielką gwiazdą, ale jest znany zarówno z Breaking Bad, jak i The Mandalorian. Gus Fring jest dobrym wzorem do naśladowania dla złoczyńcy z Far Cry, jak naprawdę mogę sobie wyobrazić, i jestem bardzo podekscytowany, widząc, co możemy zobaczyć z poprzednich występów w tym przedstawieniu. Wówczas pojawia się pytanie: czy Esposito może pobrać grę? Far Cry jest bestsellerem, więc zdziwiłbym się, gdyby Ubisoft bardzo zmienił formułę, ale między 4 a 5 formuła wygląda na nieco dłuższą. Seria, jaką znamy, rozpoczęła się od Far Cry 3 (Far Cry 2 to arcydzieło, ale jest swego rodzaju), a strzelanka w otwartym świecie była wtedy tak napięta i satysfakcjonująca, jak coś imponującego, niezależnie od polityki rasowej. problemy. Jednak zanim dotarliśmy do Far Cry 5, cała rozgrywka polegająca na przejmowaniu placówek i szukaniu miniaturowych map była trochę bolesna. Mamy nadzieję, że będzie ich więcej, ale więcej zobaczymy w niedzielę.